Posts Categorized: Uncategorized

Kuchnia Zarządzania – Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w edukacji

W dniu 30/10/2017 odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie z cyklu “Kuchnia Zarządzania”. Tym razem gościem spotkania był Bartosz Muczyński – pracownik Akademii Morskiej w Szczecinie gdzie m.in. opiekuje się “Laboratorium systemów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości”. Spotkanie poświęcone było wykorzystania systemów VR w edukacji i składało się z dwóch części. W pierwszej, zorganizowanej… Czytaj dalej »

Księgarnia SIZ

Zapraszamy do odwiedzenia księgarni SIZ  i zakupu naszych nowych tytułów – www.ksiegarniasiz.pl Wśród nowości: Elastyczność systemu operacyjnego – wybór strategiczny, Maciej Malarski Uwarunkowania badań marketingowych w praktyce przedsiębiorstw, Magdalena Kalińska-Kula Stres w pracy menedżera. Sposoby przeciwdziałania, Marzena Syper-Jędrzejak Zastosowanie chmury obliczeniowej w polskich organizacjach, Piotr Czerwonka Zarządzanie strategiczne. Treść i proces jako wyznaczniki działań strategicznych… Czytaj dalej »

Wydawnictwo SIZ

Wydawnictwo SIZ specjalizuje się w wydawaniu książek naukowych i popularnonaukowych. W ofercie znajdują się głównie tytuły z obszaru zarządzania, marketingu, finansów i rachunkowości oraz logistyki. Autorami książek są przedstawiciele nauki i praktyki gospodarczej. Wydawnictwo świadczy profesjonalnie pełen zakres usług wydawniczych począwszy od redakcji tekstu aż do druku i dostarczenia gotowego produktu. Więcej informacji: www.wydawnictwo-siz.pl

Witamy na nowej stronie Stowarzyszenie Innowatorów

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nową stronę naszego Stowarzyszenia. Wierzymy, że od teraz kontakt z nami będzie jeszcze przyjemniejszy. Na stronie staraliśmy się zawrzeć wszelkie niezbędne informacje na tematu działalności SIZ oraz przybliżyć charakter organizacji. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wszystkie poszukiwane treści. Czekamy także na ewentualne uwagi i pomysły związane z działaniem strony…. Czytaj dalej »

© 2018 Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania | Log in

Partnerzy