Kuchnia Zarządzania – Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w edukacji

Wiadomość z dnia r.

W dniu 30/10/2017 odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie z cyklu “Kuchnia Zarządzania”. Tym razem gościem spotkania był Bartosz Muczyński – pracownik Akademii Morskiej w Szczecinie gdzie m.in. opiekuje się “Laboratorium systemów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości”. Spotkanie poświęcone było wykorzystania systemów VR w edukacji i składało się z dwóch części. W pierwszej, zorganizowanej… Czytaj dalej »

Księgarnia SIZ

Wiadomość z dnia r.

Zapraszamy do odwiedzenia księgarni SIZ  i zakupu naszych nowych tytułów – www.ksiegarniasiz.pl Wśród nowości: Elastyczność systemu operacyjnego – wybór strategiczny, Maciej Malarski Uwarunkowania badań marketingowych w praktyce przedsiębiorstw, Magdalena Kalińska-Kula Stres w pracy menedżera. Sposoby przeciwdziałania, Marzena Syper-Jędrzejak Zastosowanie chmury obliczeniowej w polskich organizacjach, Piotr Czerwonka Zarządzanie strategiczne. Treść i proces jako wyznaczniki działań strategicznych… Czytaj dalej »

Wydawnictwo SIZ

Wiadomość z dnia r.

Wydawnictwo SIZ specjalizuje się w wydawaniu książek naukowych i popularnonaukowych. W ofercie znajdują się głównie tytuły z obszaru zarządzania, marketingu, finansów i rachunkowości oraz logistyki. Autorami książek są przedstawiciele nauki i praktyki gospodarczej. Wydawnictwo świadczy profesjonalnie pełen zakres usług wydawniczych począwszy od redakcji tekstu aż do druku i dostarczenia gotowego produktu. Więcej informacji: www.wydawnictwo-siz.pl

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Wiadomość z dnia r.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 29 września 2017 roku o godzinie 11.00 w auli A im. prof. Jana Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania UŁ.

Witamy na nowej stronie Stowarzyszenie Innowatorów

Wiadomość z dnia r.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nową stronę naszego Stowarzyszenia. Wierzymy, że od teraz kontakt z nami będzie jeszcze przyjemniejszy. Na stronie staraliśmy się zawrzeć wszelkie niezbędne informacje na tematu działalności SIZ oraz przybliżyć charakter organizacji. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wszystkie poszukiwane treści. Czekamy także na ewentualne uwagi i pomysły związane z działaniem strony…. Czytaj dalej »

© 2018 Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania | Log in

Partnerzy