Projekty

KUCHNIA ZARZĄDZANIA

Kuchnia Zarządzania to cykl spotkań, których uczestnikami jest młoda kadra i doktoranci Wydziału Zarządzania oraz zaproszeni goście ze świata nauki i biznesu.

Celem spotkań jest odkrycie przed kadrą pracowników akademickich oraz doktorantów tajników pracy naukowca, zasad dotyczących planowania rozwoju osobistego, istoty bycia nauczycielem i autorytetem naukowym. Spotkania odbywają się w sympatycznych wnętrzach łódzkich restauracji, gdzie przy zapachach aromatycznej kawy i pieczonego ciasta można w luźnej atmosferze porozmawiać o rzeczach ważnych i trudnych, w istotny sposób wpływających na plany zawodowe naukowców.

Spotkania składają się z dwóch części: oficjalnej – spotkanie z autorytetem świata nauki lub praktyki, specjalistą w swojej dziedzinie, oraz nieoficjalnej – służącej wymianie doświadczeń w nieformalnej atmosferze.

Ostatnie spotkanie:

2017-10-30 Bartosz Muczyński, Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w edukacji (zobacz relację)

________________________________

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO

Uroczystość rozpoczęcia roku akademickiego, która co roku gromadzi wielu znamienitych gości, w tym przedstawicieli władz uniwersyteckich i innych wydziałów UŁ, Kolegium Dziekańskie, pracowników Wydziału Zarządzania, partnerów biznesowych Wydziału, a przede wszystkim studentów.

Podczas wydarzenia  grupa najlepszych studentów otrzymuje z rąk Rektora i Dziekana listy gratulacyjne i upominki ufundowane przez sposnora. Tradycją Gali inauguracji roku akademickiego jest wykład inauguracyjny wygłaszany przez przedstawiciela świata nauki lub przedstawiciela świata biznesu.

Bezpośrednio po inauguracji studenci mogą odebrać legitymacje, otrzymują również specjalnie przygotowane dla nich „Przewodniki studenta”, dzięki którym mogą lepiej odnaleźć się w nowej dla nich studenckiej rzeczywistości.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

________________________________

GALA ABSOLWENTA

Uroczystość rozdania dyplomów absolwentom studiów licencjackich i magisterskich Wydziału Zarządzania UŁ. Studenci, ubrani w tradycyjne togi i birety, odbierają dyplomy i nagrody za wyniki w nauce z rąk Dziekana Wydziału Zarządzania. Podczas uroczystości zostały ponadto wręczone nagrody ufundowane przez partnerów Wydziału dla wyróżniających się absolwentów. Tradycją Gali Absolwenta jest również przyznanie nagród studentów dla najlepszych prowadzących zajęcia – WZ-tek. Po Gali uczestnicy spotkania zapraszani są do pamiątkowego zdjęcia.

Gala Absolwenta jest uroczystym podsumowanie studiów i jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu Wydziału. Uroczystość od kilku lat zyskuje zainteresowanie lokalnej prasy i telewizji.

Zobacz więcej na stronie projektu

 

© 2020 Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania | Zaloguj się

Partnerzy